Soutěžní kvíz má prvního výherce za měsíc červen!

Dne 8. června 2015, za účasti zástupců ostatních krajů, zapojených  do projektu  Kraje pro bezpečný internet,  byl vylosován  Marek Weiser, student  střední školy Československé akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše v Praze v Resslově ulici a jako první získal mobilní telefon Nokia Lumia 635.

Marek byl vylosován v prvním losovacím kole ze seznamu žáků a studentů, kteří  se v červnu  zaregistrovali na stránky  www.kpbi.cz. Student 1. ročníku obchodní akademie se o kvízu dozvěděl ve škole a spolu s ním se ho v červnu zúčastnilo 15  jeho dalších spolužáků.

Marek zvládl tento kvíz opravdu velmi rychle – za 1 minutu a 35 vteřin, i když (jak sám sdělil), až na třetí pokus. Bez ohledu na tento čas byl vylosován mezi 353 žáky a studenty z devíti krajů, kteří ještě před prázdninami otázky kvízu o nebezpečí na internetu pro děti a mládež úspěšně zodpověděli. Marek kvíz velmi ocenil a měl z výhry velkou radost. 

Mobilní telefon Nokia Lumia 635, který do soutěže věnuje každý měsíc společnost Microsoft, Markovi předal ve čtvrtek 17. června 2015 osobně Mgr. Zdeněk M. Záliš, ředitel strategie Národního centra bezpečnějšího internetu, a to za účasti Jana Huka, marketingového manažera a koordinátorky projektu KPBI za kraj hl. m. Prahy, ing. Renaty Tomanové z odboru informatiky Magistrátu hl. m. Prahy. Předání ceny proběhlo v sídle organizace NCBI v pražském Karlíně.

Blahopřejeme a přejeme všem  krásné prázdniny!

A nezapomeňte, losuje se každý měsíc!

PARTNEŘI PROJEKTU

ZÁŠTITA NAD PROJEKTEM

KALENDÁŘ AKCÍ

 

 
© 2015 Kraje pro bezpečný internet Design a realizace:

V případě technických problémů s e-learningem nebo soutěžním kvízem nás kontaktujte emailem na podpora@kpbi.cz.
MCTech s.r.o.
Icon made by Freepik from www.flaticon.com