Semináře, konference

Konference Kraje pro bezpečný internet

Projekt KPBI pořádá 4.2.2019 na Ministerstvi vnitra Konferenci KPBI.  
více..

Konference Kraje pro bezpečný internet

Projekt KPBI uspořádal pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové konferenci Kraje pro bezpečný internet 2017. Konference se uskutečnila 7. února 2017 při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu. Prezentace z konference jsou ke stažení zde.  
více..

Setkání informatiků v Plzni

Prezentace projektu Kraje pro bezpečný internet je uvedena v balíčku prezentací ze setkání informatiků z oblasti veřejné správy, které proběhlo ve dnech 5. - 6.11.2015 v Plzni. 
více..

Mezinárodní konference Řešení elektronického násilí a kyberkriminality v Jihlavě

Projekt KPBI byl prezentován na 5. ročníku mezinárodní konference Řešení elektronického násilí a kyberkriminality. Tuto konferenci pořádal Kraj Vysočina ve spolupráci s Vyšší policejní školou MV v Praze - pracoviště Jihlava 15. a 16. října 2015.  
více..

Rok informatiky v Dačicích

Dačice - 11.6.2015. Na každoroční akci Rok informatiky, která tentokrát proběhla v Dačicích, byl prezentován projekt Kraje pro bezpečný internet. 
více..

Konference ISSS 2015

Projekt KPBI byl 4.4.2015 prezentován na konferenci ISSS 2015 (Internet ve státní správě a samosprávě) v Hradci Králové. Jako obvykle se jí zúčastnili téměř všichni, kdo se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji e-governmentu a celkové informatizaci společnosti - vrcholní politici, stovky zástupců státní správy i samospráv, odborníci i dodavatelé technologií a služeb.  
více..

Setkání koordinátorů KPBI a tisková konference k projektu KPBI 2015

Krajští koordinátoři projektu KPBI se sešli v Jihlavě . Při této příležitosti byla také realizována tisková konference, kde vystoupil MUDr. Jiří Běhnounek, hejtman Kraje Vysočina, nový koordinátor projektu Tomáš Marek z Plzeňského kraje a Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky Kraje Vysočina. 
více..

Setkání koordinátorů KPBI 2014

9. října 2014 se krajští koordinátoři sešli v Jihlavě při příležitosti mezinárodní konference Řešení elektronického násilí a kyberkriminality.  Tématem setkání byla především probíhající soutěž a její ukončení a vyhlášení vítězů a plány na rok 2015.  
více..

Konference KPBI 2013

Rada Asociace krajů České republiky v čele s jejím předsedou a hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem, společně s hejtmanem Plzeňského kraje Milanem Chovancem, ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu a společností Microsoft, organizovala konferenci:„Kraje pro bezpečný internet“. 
více..


PARTNEŘI PROJEKTU

ZÁŠTITA NAD PROJEKTEM

KALENDÁŘ AKCÍ

 

 
© 2015 Kraje pro bezpečný internet Design a realizace:

V případě technických problémů s e-learningem nebo soutěžním kvízem nás kontaktujte emailem na podpora@kpbi.cz.
MCTech s.r.o.
Icon made by Freepik from www.flaticon.com