AKTUÁLNĚ

Soutěžní kvíz a Kvíz PLUS 2019

Děti a studenti budou moci od poloviny dubna až do 15. listopadu 2019 soutěžit v soutěžním kvízu na téma bezpečné práce na internetu. Pro úspěšné řešitele kvízu je následně dostupná i jeho složitější varianta Kvíz PLUS. Na vylosované úspěšné řešitele čeká každý měsíc hodnotná cena a na konci roku losování o další hodnotně ceny. Do kvízu se dostanete přes e-learningové kurzy pro Děti a studenty. Pravidla soutěního kvízu jsou zveřejněná zde.   
více..

Videospoty pro rodiče - Rodiče v síti

Pro rodiče malých dětí, které se seznamují s IT technologiemi,  projekt KPBI představil seriál 10 krátkých videí týkajících se problematiky elektronické bezpečnosti s názvem Rodiče v síti. Videa včetně pracovních listů k jednotlivým jsou volně dostupná v sekci Pro rodiče zde.   
více..

Konference Kraje pro bezpečný internet a Finále Kvízu PLUS

V pondělí 4.2.2019 proběhla na Ministerstvu vnitra Konference KPBI, kde byly představeny aktuální výstupy projektu KPBI. V tento den také proběhlo celorepublikové finále Kvízu PLUS.  
více..

Partneři projektu o bezpečnosti na internetu

Partneři projektu se také věnují bezpečnosti na internetu. Ve světě moderních technologií, cloudových služeb a účinnosti GDPR, také roste na významu ochrana, životní cyklus a oprávnění dokumentů. Většinu z těchto zákonných povinností Vám pomohou vyřešit nástroje, které zdarma poskytuje společnost Microsoft.  
více..

Videospoty pro děti a studenty - Zkroť net. Hned.

Pro děti a studenty projekt KPBI představil seriál 10 krátkých videí týkajících se problematiky elektronické bezpečnosti s názvem Zkroť net. Hned.  Videa byla připravena ve spolupráci se známými youtubery. Videa, včetně metodiky určené pro pedagogy či soc. pracovníky jsou volně dostupné zde.   
více..

Konference Kraje pro bezpečný internet

Při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu jsme pořádali 6. února Konferenci KPBI na Krajském úřadě Středočeského kraje. Více informací naleznete zde.  
více..

Videospoty pro seniory uspěly mezi nejlepšími projekty prevence kriminality

Projekt Senior v kyberprostoru, který byl v loňském roce součástí projektu Kraje pro bezpečný internet, uspěl v soutěži o Nejlepší projekt prevence kriminality na místní úrovni pro rok 2017.    
více..

Videospoty pro seniory

E-learningové lekce byly rozšířené o další cílovou skupinu - SENIORY. Pro tuto cílovou skupinu byly vytvořeny krátké videospoty zaměřující se na základní témata bezpečného využívání internetu. Více informací naleznete zde.  
více..

Konference Kraje pro bezpečný internet

V úterý 7.2. při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu se uskuteční odborná konference Kraje pro bezpečný internet 2017. Konference se bude konat na Krajském úřadě Středočeského kraje od 14 hod. Více informací naleznete zde
více..

PF 2017

Přejeme všem krásné Vánoce a těšíme se na vás v novém roce!  
více..

Vyhlášení vítězů

Během prosince 2016 a ledna 2017 budou na jednotlivých krajích probíhat finálové části Kvízu PLUS a vyhlášení vítězů soutěžního kvízu. Informace o proběhlých akcích naleznete zde.  
více..

Soutěžní kvíz a kvíz PLUS 2016

Děti a studenti mohou až do 31. října 2016 soutěžit v soutěžním kvízu na téma bezpečné práce na internetu. Pro úspěšné řešitele kvízu je následně dostupná i jeho složitější varianta Kvíz PLUS. Na vylosované úspěšné řešitele čeká každý měsíc mobilní telefon LUMIA 550 a na konci roku losování o další hodnotně ceny. Do kvízu se dostanete přes e-learningové kurzy pro Děti a studenty zde.  
více..

Záštita projektu od gestora problematiky kybernetické bezpečnosti

Od 5.5.2016 má projekt Kraje pro bezpečný internet oficiální záštitu od Národního centra kybernetické bezpečnosti (NCKB). To je součástí Národního bezpečnostního úřadu, který je gestorem problematiky kyberbezpečnosti a zároveň národní autoritou pro tuto oblast. 
více..

Soutěžní kvíz a Kvíz PLUS 2016

Od 2.5.2016 je pro děti a studenty otevřen nový soutěžní kvíz na téma bezpečné práce na internetu. Pro úspěšné řešitele kvízu je následně dostupná i jeho složitější varianta Kvíz PLUS. Na vylosované úspěšné řešitele čeká každý měsíc mobilní telefon LUMIA 550 a na konci roku losování o další hodnotně ceny. 
více..

Přání

Přejeme všem krásné Vánoce a těšíme se na vás v novém roce!      PF 
více..

Soutěžní kvíz byl ukončen

Soutěžní kvíz pro děti a studenty byl 15. 11. 2015 ukončen. Celkem se do kvízu zaregistrovalo 21 301 dětí a studentů. Kvíz úspěšně absolvalo 8 837 dětí a studentů.      
více..

Lekce pro Dospělé a rodiče

Od 1.10.2015 je k dispozici 17 on-line lekcí a 20 kvízových otázek. Ani to však není všechno - aktuálně dokončujeme lekce pro cílové skupiny Učitelé, Sociální pracovníci a Příslušníci Policie ČR a zároveň připravujeme obsahové náměty na další ročník projektu. 
více..

Kreativní soutěž v Kraji Vysočina

Kraj Vysočina, stejně jako v předchozích letech, připravil pro žáky a studenty z Kraje Vysočina kreativní soutěž. Namaluj kreslený komiks, plakát nebo fotoromán na téma elektronická bezpečnost nebo natoč video na téma „děti učí seniory“ k problematice el. bezpečnosti . Termín pro odeslání prací je 31. října 2015. Více informací naleznete zde. 
více..


PARTNEŘI PROJEKTU

ZÁŠTITA NAD PROJEKTEM

KALENDÁŘ AKCÍ

 

 
© 2015 Kraje pro bezpečný internet Design a realizace:

V případě technických problémů s e-learningem nebo soutěžním kvízem nás kontaktujte emailem na podpora@kpbi.cz.
MCTech s.r.o.
Icon made by Freepik from www.flaticon.com